SERİ İLANLAR
Ürün Arıyorum
Oyuncudan Nedir?

Oyuncudan.com, kullanıcıların güvenle ve hızlı bir şekilde oyun ticaretlerini gerçekleştirmelerini sağlayan platformdur. Havuz sistemi ile hem satıcı hem de alıcı için güvenli ticaret sağlar.

Ticaret Nasıl Gerçekleşir?

Satıcı ilan ekler, alıcı almak istediği ürünü belirler ve oyuncudan bakiyesi yükleyerek sipariş verir. Sipariş verdiğinde ilan sahibine (satıcıya) sistem tarafından SMS gönderimi yapılır. Alıcının bakiyesi havuzda bekletilir, satıcı ürünü/ürünleri tam teslim etmesi halinde ödemeyi alır. Bu sayede hem alıcı hem satıcı güvenle ticaret gerçekleştirir. Her türlü konuda canlı destek üzerinden hızlı destek alabilirsiniz..

SATICILAR İÇİN

Nasıl İlan Eklerim?

İlanlarım menüsü üzerinden İlan Ekle sayfası üzerinden ücretsiz ilan ekleyebilirsiniz. İlanınız ekibimiz tarafından incelenecek olup, en kısa sürede onaylanacaktır.

İlanımın satıldığını nasıl anlayacağım?

İlanınıza sipariş verildiğinde sistem tarafından SMS gönderimi yapılmaktadır.

Bakiye transferi nedir, ne kadar sürede gerçekleşir?

Bakiye Transferi, kullanıcılarımızın bakiyesindeki kazançlarını banka hesaplarına göndermelerini sağlayan bir araçtır. Siz de üye paneliniz üzerinden Bakiye Transfer sayfasına tıklayarak bilgilerinizi eksiksiz doldurabilir, bakiye transferi sürecini başlatabilirsiniz.


Bakiye Transferi: 24 saate kadar gerçekleşir, 3 TL kesintisi vardır.
Hızlı bakiye transferi: 1 saate kadar gerçekleşir, 5 TL kesintisi vardır.
Not: Sisteme ekleyeceğiniz IBAN, TR ile başlamalı ve bitişik yazılmalıdır. Transfer sürecinde sorun yaşamamak adına bilgilerin doğru olduğundan emin olmalısınız.

Satılan ürünü ne kadar sürede teslim etmeliyim?

İlan eklerken belirttiğiniz teslim süresi içerisinde teslimatı yapmanız gerekmektedir. Teslim süresi geçmesi halinde sipariş sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir. İptal edilmesi halinde yeniden ilan ekleyebilirsiniz.

ALICILAR İÇİN

Nasıl bakiye yüklerim?

Kredi, banka, ininal veya da hesap kartı ile yükleme yapmak için tıklayınız.


Banka havalesi, EFT veya da ATM için sitemizde yer alan hesap numaralarından birine parayı gönderdikten sonra ödeme bildirimi yapmanız yeterlidir. Bildirimler 15 dakikaya kadar kontrol edilip sonuçlanmaktadır. Mail adresinize bildirim sonucu ulaşmaktadır, takip edebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sipariş verebilmek için öncelikle sitemize kayıt olmalısınız. İlgili ilan sayfası üzerinden sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz. Sipariş verdiğinizde satıcıya sipariş verildiğine dair SMS gönderilmektedir. İlanda belirtilen süre içerisinde satıcı gelmez ise sistem tarafından oto iptal iade olmaktadır. Teslim süresi geçmeden sipariş iptali gerçekleşmez. Desteğe ihtiyacınız olur ise canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

Siparişim teslim edilmez ise?

Verilen her siparişte ödemeniz satıcıya geçmeden havuzda tutulmaktadır. Satıcı ürünü/ürünleri eksiksiz olarak teslim ettikten sonra sizin onayınızla ödemeyi almaktadır.

Her türlü sorunuz için bizimle canlı destek üzerinden veya da info@oyuncudan.com e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi

Zula İlanlar
Metin2 İlanlar
Metin2 PvP İlanlar
League Of Legends İlanlar
Steam İlanlar
CS GO İlanlar
DarkOrbit İlanlar
İninal İle Bakiye Yükleme